КЛАСна РОДИНА

П`ятниця, 25.05.2018, 15:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід

Головна » Файли » Аудіо та відео до уроків » 10 клас

Оноре де Бальзак. Енциклопедія
12.10.2013, 22:43

Оноре де Бальзак. Енциклопедія


Оноре де Бальзак - великий французький письменник ( 20 травня 1799 - 18 серпень 1850)

Оноре де Бальзак народився в Турі , 20 травня 1799 року, в селянській родині з Лангедоку . Спочатку він припускав стати юристом , навчався в Паризькій школі права , одночасно працюючи переписувачем у нотаріуса. Однак незабаром вирішив відмовитися від кар'єри юриста на користь літератури . З 1823 року активно видає романи в дусі «шаленого романтизму» під різними псевдонімами.

Тільки в 1829 році вперше підписує роман « Шуани » своїм ім'ям. «Сцени приватного життя » , «Еліксир довголіття » , повість «Гобсек » привернули величезну увагу критиків і широкої публіки. У 1831 році Бальзак публікує свій філософський роман « Шагренева шкіра » і починає роман « Тридцятирічна жінка». У створених в перші роки його письменницької діяльності творах зображені найрізноманітніші галузі сучасного йому французького життя: село, провінція , Париж . У творах Бальзака описані різні соціальні групи - купці , аристократія , духовенство , різні соціальні інститути - сім'я , держава , армія .

Найбільшою працею Бальзака стала багатотомна «Людська комедія» , над якою він почав працювати в 1834 році і продовжував до кінця життя. У неї включені як знову написані , так і перероблені ранні твори . Мета Бальзака - створити художню історію та філософію своєї епохи. І це йому вдалося ...

В останній рік свого життя Бальзак одружився з Евеліною Ганською - своїй давній любові. Але шлюбу не судилося тривати довго. Оноре де Бальзак помер 18 серпня 1850 у Парижі .


Оноре де Бальзак - великий французский писатель (20 мая 1799 — 18 августа 1850)

Оноре де Бальзак родился в Туре, 20 мая 1799 года, в крестьянской семье из Лангедока. Сначала он предполагал стать юристом, учился в Парижской школе права, одновременно работая писцом у нотариуса. Однако вскоре решил отказаться от карьеры юриста в пользу литературы. С 1823 года он активно издает романы в духе «неистового романтизма» под различными псевдонимами.

Только в 1829 году впервые подписывает роман «Шуаны» своим именем. «Сцены частной жизни», «Эликсир долголетия», повесть «Гобсек» привлекли огромное внимание критиков и широкой публики. В 1831 году Бальзак публикует свой философский роман «Шагреневая кожа» и начинает роман «Тридцатилетняя женщина». В созданных в первые годы его писательской деятельности произведениях изображены разнообразнейшие области современной ему французской жизни: деревня, провинция, Париж. В произведения Бальзака описаны различные социальные группы — купцы, аристократия, духовенство; различные социальные институты — семья, государство, армия.

Крупным трудом Бальзака стала многотомная «Человеческая комедия», над которой он начал работать в 1834 году и продолжал до конца жизни. В нее включены как вновь написанные, так и переработанные ранние произведения. Цель Бальзака -- создать художественную историю и философию своей эпохи. И это ему удалось...

В последний год своей жизни Бальзак женился на Эвелине Ганской - своей давней любви. Но браку не суждено было продлиться долго. Оноре де Бальзак умер 18 августа 1850 года в Париже.
Категорія: 10 клас | Додав: Maria | Теги: Оноре де Бальзак
Переглядів: 353 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Категорії розділу

5 клас [21]
6 клас [25]
7 клас [37]
8 клас [55]
9 клас [36]
10 клас [28]
11 клас [14]

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Друзі сайту